Eesti keel English Pусский

WiFi seadmed renditeenusena

Kui kontori WiFi-ga tegelemine on tüütu kohustus või Sa lihtsalt ei taha seda raha kohe välja käia, siis on heaks lahenduseks WiFi seadmete rent. See tähendab, et saad juhtmevaba ühenduse oma ruumidesse ilma suuremate investeeringuteta. Võrguvaral on lahendused nii suurtele, kui väikestele ettevõtetele. Vajalik on vaid püsiühenduse olemasolu.

WiFi seadmete renditeenuse eelised

Iga WiFi võrgu loomisel arvestame Sinu reaalsete vajadustega, toome kohale seadmed, mis ka reaalselt töötavad. Võrguvara seadistab eraldi võrgud nii töötajatele kui külalistele ning vajadusel võime kiirust kliendipõhiselt piirata. Võrguvara WiFi seadmete renditeenuse eelised:

Kontori WiFi seadmed -  mida valida?

Võrguvara pakub seadmeid tootjatelt, kelle lahendused oleme ära testinud ning kelle seadmete kvaliteeti me usaldame. Ja täitsa tõsi on asjaolu, et me ei paku kõige odavama otsa lahendusi. Põhjus on lihtne – turvalisus ja töökindlus. Üldiselt on kujunenud välja nii: 

Väikse kontori WiFi

Keskmise suurusega kontori WiFi

WiFi suures ettevõttes

Pildid / - fortinet Pildid / - fortinet Pildid / - HPE Aruba
Pildid / - juniper  Pildid / - HPE Aruba Pildid / - Extreme 

Palju WiFi võrk teenusena tellides maksab?

Pakume nii kasutus- kui kapitalirenti sõltuvalt sellest, kas on soov WiFi seadmed lõpuks ka endale jätta või mitte. WiFi seadmete rendi kuutasu on alates 10 €+ km. Kuutasu ning seadmete valik sõltub:

Niisiis kui otsid sobivat WiFi lahendust, siis Võrguvara teeb Sulle hea pakkumise, mis vastab Sinu reaalsetele vajadustele. Lisaks rõhutame üle põhireegli: linnuke ruuteris ei taga Sulle turvalist võrguühendust. Kui tegeled WiFi või muu ühenduse seadmistamisega, siis mõtle alati ka turvalisusele! Lisainfo või konkreetse hinnapakkumise saamise jaoks võta minuga ühendust:

Võrguvara WiFi teenusena Monika Lell
Võrguvara projektijuht
monika.lell@vorguvara.ee
tel. +372 533 10 391

 

 

 

 

 

 

Kõik postitused
Monika Lell
Monika Lell

Projektijuht

monika.lell@vorguvara.ee

ObserveITIBMGemaltoMazeboltA10FireEyeBrocadeLookoutTrendMicroDynatraceHPETripwireYubicoCheck PointBluecat NetworksExtreme NetworksCiscoDigiCarbon BlackJuniper NetworksNetavisBarcoPulse SecureLastlineDarktraceAirwatchMicrosoftSentinelOneFortinetAdvaQRadarVMware