Eesti keel English Pусский

Võrguvara

Ulmest saab reaalsus

Võrguvara lööklause "Ulmest saab reaalsus" võib olla ühelt poolt ennustus, teisalt aga ka fakti konstateerimine.

Meenutagem tehnoloogiat mõne või mõnekümne aasta tagustest ulmeromaanidest ja filmidest, mis tol ajahetkel tundus kättesaamatu ja kauge - ulmelisena. Ja nüüd mõelgem täna meie igapäevakasutuses olevale tehnoloogiale - puutetundlikud targad seadmed, ülemaailmsesse võrku ühendatud nutikad kodumasinad, isesõitvad autod, 3D printerid, kvaliteetsed videokõned mistahes punktist maailmas käeshoitavalt seadmelt, näotuvastusega turvalukud arvutitel ja telefonidel ja palju muud. See kõik on täna tavaline ja päriselt olemas.

Ulmest saab reaalsus, see on kindel. Kuid ulme ja ulmelisus on suhteline. Mis ühe jaoks ulme, on teise jaoks reaalsus.  Lihtne, kiire ja turvaline ligipääs inforessurssidele on ühtaegu nii hädavajalik kui ka paljude jaoks kättesaamatuna tunduv. Võrguvara jaoks mitte.

Võrguvara au ja uhkus on meie tehniline meeskond - pädev, uuendusmeelne ja pidevalt arenev. Sellise tehnilise kompetentsi toel suudame muuta ka kõige ulmelisemana tunduva infovõrgu projekti reaalsuseks ning leida just kliendi seisukohast sobivaim lahendus.

Missioon 

Meie missiooniks  on  leida ja teostada just kliendi jaoks kõige parem infovõrgu lahendus.

Me soovime olla oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne partner. Usaldus on meie äri alus ning just usaldusväärsust, kindlust ja pädevust peame oma põhiväärtusteks. Seetõttu valime ka lahendustesse selliseid tooteid, mida oleme ise testinud ning sõlmime partnerlusi tootjatega, kelle jätkusuutlikkuses oleme veendunud. Tegutseme turul ausalt ning väärtustame toimivat tervet konkrentsi.

Võrguvara tegutseb juba aastast 1995, on jätkuvalt arenev hästi toimiv kokkuhoidev meeskond. Seisame kindlalt oma klientide kõrval ka tulevikus ning aitame muuta ulme reaalsuseks.

FireEyeFortinetObserveITMazeboltDarktraceAirwatchAdvaCarbon BlackVMwareLastlineDigiDynatraceBarcoYubicoBrocadeIBMGemaltoMicrosoftTrendMicroCiscoNetavisJuniper NetworksBluecat NetworksExtreme NetworksA10Pulse SecureHPESentinelOneTripwireCheck PointQRadar