Eesti keel English Pусский

VMwareVMware on juhtiv serverite ja lauaarvutite virtualiseerimislahenduste pakkuja maailmas.  Virtualiseerimisele uuenduslikult lähenedes lahutab VMware’i tehnoloogia tarkvara seda käitavast riistvarast. Nii saab üks arvuti käitada korraga mitut operatsioonisüsteemi ja rakendust, mis pakub märkimisväärseid täiustusi tõhususe, käideldavuse, paindlikkuse ja hallatavuse osas. 

1998. aastal asutatud VMware’i peakontor asub Californias Palo Altos, kuid esindusi on mitmel pool maailmas. VMware’i kliendibaas koosneb enam kui 20 000 asutusest, kelle seas on ka kõik edetabelisse „Fortune 100“ kuuluvad ettevõtted. VMware’i pakutava tehnoloogia eesmärk on IT-kulusid märkimisväärselt kokku hoida, võimaldada asutustele operatsioonisüsteemide valimisel rohkem paindlikkust ja pakkuda senisest automaatsemalt töötavat ja vastupidavamat süsteemiinfrastruktuuri, mis suudaks reageerida ettevõtte muutuvatele nõuetele.

VMware tunnustab Võrguvara kui oma partnerit ja professionaalset võrgulahenduste pakkujat:

"Võrguvara on laialdaselt tunnustatud professionaalne kvaliteetsete IT-lahenduste pakkuja, kelle klientideks on nii suured kui ka keskmised ettevõtted. Pakutavate võrgulahenduste puhul arvestab Võrguvara klientide erinevate vajadustega, mis varieeruvad lihtsatest Ethenet-võrkudest kuni uusimaid tehnoloogiaid järgivate turvalahendusteni."

Tooted ja lahendused 

 Auhindadega pärjatud tooted. VMware pakub laias valikus auhindadega tunnustatud virtualiseerimistooteid, alustades tasuta tarkvarast töölaudade ja serverite virtualiseerimiseks ning lõpetades igakülgsete ettevõtteklassi platvormidega andmekeskuste ja IT-infrastruktuuri optimeerimiseks.
End tõestanud lahendused. VMware’il on lai valik end juba tõestanud virtualiseerimislahendusi, mis aitavad toime tulla mitmesuguste keerukate probleemidega, millega IT-firmad tänapäeval silmitsi seisavad.

Loe veel: Tooted ja lahendused

Partnerite ökosüsteem 

Selleks, et tulla vastu klientide vajadustele lisaväärtuse ja toodete koostoime osas, on VMware sõlminud partnerlussuhted juhtivate tehnoloogiafirmadega maailmas. See hõlmab tehnikaalast koostööd enam kui 500 riistvara, tarkvara, võrgundus- ja mäluseadmeid tootva ettevõttega, rohkem kui 4000 akrediteeritud edasimüüjat, levitajat ja süsteemikoostajat koondavat jaemüügivõrku ning kümneid virtuaalseadmete tootjaid, kes pakuvad tarkvara ja opsüsteemide kombinatsioone valmiskonfigureeritud pakettidena.
Teenused ja tugi. Klientide VMware’i tehnoloogiasse tehtud investeeringute kaitsmiseks ja võimendamiseks pakub VMware laias valikus professionaalseid teenuseid ja kliendituge – seda nii VMware’i meeskondade kui ka sadade autoriseeritud partnerettevõtete kaudu 40 riigis. Muu hulgas osutame kvaliteetseid proaktiivseid tugiteenuseid, nõustamiseteenuseid virtuaalkeskkondade kasutuselevõtu kiirendamiseks ning mitmekülgseid koolitusteenuseid kohapealsete oskuste loomiseks.

Suurepärane tehnoloogia ja väärtus  

VMware pakub klientidele parima kvaliteediga virtualiseerimislahendusi:

Bluecat NetworksDigiDynatraceLastlineCiscoNetavisTrendMicroAdvaObserveITTripwireBarcoCarbon BlackPulse SecureJuniper NetworksQRadarBrocadeFireEyeVMwareMazeboltDarktraceIBMAirwatchA10Check PointHPEGemaltoSentinelOneYubicoFortinetExtreme NetworksMicrosoft