Eesti keel English Pусский

Kas olete kindel, et teie investeeringud IT-süsteemide arendamisse on eesmärgipärased? Oleme oma praktikas kohanud ettevõtteid, kus on tehtud põhjendamatult suuri või sootuks tarbetuid investeeringuid mõnesse IT-süsteemi kitsasse valdkonda. Suure serveri või tulemüüri soetamine ei taga tingimata infosüsteemide parimat toimimist. Tihti on selline väärotsus laiapinnalise arenguplaani puudumise tagajärg. Meie aitame ettevõtetel kaardistada infosüsteemide vajadused, leida probleemid ja kitsaskohad, seada eesmärgid ning arengusuunad.

Ettevõttesisene kompetents on alati tervitatav, kuid arvestades IT-valdkonna keerukust ei pruugi selle tekitamine alati olla ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast tulenevalt mõttekas. IT-personali olemasolu teatud ettevõtte suurusest alates on loomulikult vajalik, kuid piiratud ressursiga IT-osakonnalt ei tasu oodata imesid: ka nemad ei suuda kogu vajalikku infot hallata ning vajavad toetavaid partnereid.

LookoutExtreme NetworksFireEyeGemaltoHPECiscoBarcoTrendMicroTripwireSentinelOneJuniper NetworksMicrosoftDynatraceLastlineAdvaIBMMazeboltCheck PointDarktraceYubicoBluecat NetworksA10NetavisBrocadeAirwatchPulse SecureDigiObserveITVMwareCarbon BlackQRadarFortinet