Eesti keel English Pусский

Tauno Telvik

Alustasin Võrguvara meeskonnas tööd 2012. aasta alguses projektijuhina. Võrguvara äratas minu tähelepanu väga omapärase töökuulutusega ja Nutimaja lahendustega. Kui need olid asjad, mis Võrguvara juurde tõid, siis siia jääma on pannud väga kokkuhoidev meeskond ja pidevalt arenema sundiv ning väljakutseid pakkuv tegevusvaldkond. Endiselt paneb ka hämmastama Võrguvara meeskonna teadmiste- ja kogemustepagas.

Minu kirg on meeskonna ja selle liikmete arendamine, mis omakorda sunnib pidevalt isiklikult arenema. Püüdlen selle poole, et tiim saavutaks järjest enam ilma, et selle liikmed tunneksid suuremat koormust. Head tulemused peaksid olema saavutatud ohverdamata head enesetunnet ja rahulolu tööga.

Rahulolu eelduseks on aga ka klientide hea tagasiside. Raske on leida midagi, mis teeks tuju paremaks, kui positiivne e-kiri või kõne kliendilt, kellele pakutud teenus või lahendus on tabanud täielikult märki.

Võrguvara on andnud võimaluse ja viinud kokku ka huvitavate tegevustega väljaspool tööd. Üheks selliseks on golf, millele rõõmsasti ohverdan suure tükk elust väljaspool kontorit. Varasemast elust on jäänud südamelähedaseks ka jõusaalisport ning loomulikult on üliolulisel kohal aeg pisipoja ja naisega.

CiscoTripwireIBMPulse SecureNetavisFortinetTrendMicroHPEGemaltoSentinelOneBluecat NetworksA10DarktraceBrocadeVMwareExtreme NetworksDynatraceDigiMazeboltAirwatchObserveITYubicoAdvaCheck PointBarcoQRadarMicrosoftFireEyeJuniper NetworksLastlineCarbon Black