Eesti keel English Pусский

Osta maailmaklassi FortiGate tulemüür veel sel aastal tootetoe hinnaga!

Kuni 2019. aasta lõpuni on võimalik soetada Võrguvara, Fortineti kõrgeima taseme ametliku partneri käest väiksema ja keskmise ettevõtte jaoks sobilikke uue generatsiooni tulemüüre FortiGate 30E, 60E ja 100F vaid tootetoe ja turvateenuste hinnaga.

Kui sa ei soovi teemasse sügavamale minna, siis see lõik ei tähenda midagi muud, kui seda, et hetkel on võimalik soetada maailmatasemel FortiGate tulemüüre väga hea hinnaga ja pakkumist saad küsida klikates SIIA.

Pildid / - fortigate_30e_60_100f

Aga lähemalt.

Fortinet annab kuni aasta lõpuni eelpoolmainitud seadmete riistvara tasuta kaasa, kui tellite 3 aastat 24x7 UTM Bundle.

UTM Bundle sisaldab tootjapoolset riistvara- ja garantiiteenust ning erinevaid turbeteenuste uuendusi, sh ründetuvatus- ja tõrjeteenust, veebilehtede filtreerimist, võrguperimeetri pahavaratõrjet jpm.

Kõikidesse FortiGate tulemüüridesse on sisse ehitatud ka SSL ja IPSec VPN funktsionaalsus krüpteeritud ühenduse tekitamiseks erinevate asukohtade vahel või turvalise kaugtöö võimaluse pakkumiseks töötajatele.

Pildid / - Fortigate-Promo-Flyer-2019

 


 

Fortinet on USA võrgunduse ja infoturbe lahenduste tootja, mis toodab muuhulgas ainulaadsel riistvaraliselt kiirendatud arhitektuuril tulemüüre FortiGate. FortiGate tulemüürid on osa suuremast küberturbe kontseptsioonist Fortinet Security Fabric, mis kombineerib omavahel võrgu taristu, tulemüürid, e-kirja turbelahendused, sandbox tehnoloogia, lõppkasutajaseadme kaitse, keskse logianalüüsi ja halduse. Fortinet Security Fabric annab IT-osakonnale selge ja keskse ülevaate võrgus toimuvat jälgida ning ohtudele reageerida alates lõppkasutaja seadmest kuni võrgu keskseadmeteni.

Rahvusvaheline uuringuagentuur Gartner tunnustas Fortineti hiljuti võrgutulemüüride uuringus kui üht turu liidrit. Sellest võib lugeda ja raporti alla laadida SIIT.

Võrguvara on Fortineti ametlik partner juba üle 10 aasta ning ainus Platinum taseme partner Eestis. Kõrge partnerlustase peegeldab meie usku Fortineti tehnoloogiasse ning investeeringut kõrgelt kvalifitseeritud tehnilisse personali.

2019. aastal on Võrguvara ja MAX 123 astunud läbirääkimistesse, et aasta lõpuks ettevõtted ühendada, mille tulemusena tekib suurim Eesti kapitalil IT taristu ettevõte.

Kõik postitused
Tauno Telvik
Tauno Telvik

Müügimeeskonna juht

tauno.telvik@vorguvara.ee

A10VMwareDigiExtreme NetworksMazeboltDynatraceLastlineMicrosoftAdvaObserveITCarbon BlackPulse SecureFireEyeBarcoCheck PointGemaltoJuniper NetworksTrendMicroBluecat NetworksIBMAirwatchQRadarCiscoTripwireNetavisHPEFortinetDarktraceBrocadeSentinelOneYubicoLookout