Eesti keel English Pусский

Meist

Võrguvara on enam kui 20 aastat disaininud, ehitanud ja toetanud olulisi, töökindlaid ning turvalisi infovõrke. Meil on olnud au olla paljude organisatsioonide ning suuremate ja väiksemate ettevõtete omavahelise turvalise ja kiire suhtluse soodustaja, nende põhitegevuse toetaja.

Võrgud ja infoturve on meie põhiäri. Tehniline kompetents ja seda valdav meeskond meie au ja uhkus. Kliendi vajadused ja rahulolu on need, millest alati lähtume lahenduste disainimisel.

2019. aastal astusid Võrguvara ja Max123 läbirääkimistesse, mille eesmärgiks ettevõtete ühinemine 2019. aasta jooksul. Liitumise järel tekib suurim kodumaisel kapitalil IT-taristu ettevõte.

Ühinemine eeldab Konkurentsiameti luba ja kuni selle ajani tegutsevad ettevõtted senistes asukohtades olemasolevate meeskondadega ning teenindus klientide jaoks ei muutu. Tulevikus oleme valmis koos toetama kogu teie IT-d alates kasutajast, kasutajaseadmetest ja pilverakendustest kuni võrgu sõlmpunktide, tulemüüride, serverite ja andmemassiivideni.

Olge meie tegemistega kursis ja jälgige nii Võrguvara kui Max123 suhtluskanaleid, kuni hakkame infot ühistelt jagama.

Loe lähemalt ühinemisest SIIT.

Lisainfo Võrguvara kohta info@vorguvara.ee.

IBMCheck PointBluecat NetworksCarbon BlackPulse SecureLookoutQRadarMicrosoftTripwireFireEyeDynatraceObserveITSentinelOneAirwatchExtreme NetworksDarktraceTrendMicroBarcoLastlineAdvaMazeboltYubicoBrocadeGemaltoDigiNetavisA10Juniper NetworksFortinetVMwareCiscoHPE