Eesti keel English Pусский

Juniper Networks

Juniper NetworksJuniper Networksi suure jõudlusega võrguinfrastruktuur aitab ettevõtetel luua teenuste ja rakenduste ühes võrgus kasutuselevõtmise kiirendamiseks hea reageerimisvõimega ja usaldusväärse keskkonna. Juniperi abiga saavad ettevõtted ära kasutada võimalused oma äri uuendamiseks, kasvatamiseks ja tugevdamiseks ning võtta keerukates pärandvõrkudes kasutusele avatud ja paindlikud suure jõudlusega lahendused, mis võimaldavad:


Kasutusvaldkonnad 

Teenusepakkujatel võimaldab Juniperi suure jõudlusega võrguinfrastruktuur võtta uute tuluallikate leidmiseks ja kliendilojaalsuse suurendamiseks kiiresti ja soodsalt kasutusele spetsialiseeritud teenuseid.

Suurettevõtted aga peavad pidevalt parendama oma rakenduste juurdepääsetavust ja looma väärtuslikke suhtlusvõimalusi kõigi oma kasutajate jaoks. Seetõttu pöörduvad nad Juniperi poole tööviljakust tõstva, teenuste eristamist toetava ja ettevõtte kasvu kiirendava võrgukeskkonna loomiseks.

Avalik sektor – teiste seas sõjandus-, luure- ja tsiviilametid – loodab samuti Juniperi peale, tagamaks, et nende võrk suudaks kodanikke teavitavaid ja kaitsvaid kriitilise tähtsusega teenuseid pakkuda turvaliselt ja tõhusalt.

Juniperi funktsioone ja rakendusi 

Juniperi suure jõudlusega võrguinfrastruktuur hõlmab järgmisi funktsioone ja rakendusi:

Juniperi suure jõudlusega võrguinfrastruktuur toetab konvergentsete kõne-, video-, andme- ja raadiosiderakenduste kasutamist laiendatud võrgus ning valmistab asutusi ette homseteks uuendusteks.

DynatraceYubicoVMwareFireEyeMazeboltObserveITCheck PointBluecat NetworksHPEIBMAdvaDarktraceExtreme NetworksFortinetLastlineNetavisJuniper NetworksDigiCarbon BlackGemaltoSentinelOneTrendMicroPulse SecureA10MicrosoftBrocadeTripwireCiscoAirwatchBarcoQRadar