Eesti keel English Pусский

Internetiliiklus kontrolli alla

Kas olete mõelnud, et teie ettevõtte info võib olla ohus? Info on tänapäevase ettevõtte kõige kallim vara, mille kaitsmata jätmine on liiga suur risk. Ohte võib varitseda kõikjal. Infot tuleb kaitsta hävimise, varguse, viiruste, häkkerite, kasutaja eksituste jms eest. Info hävimine või selle sattumine võõrastesse kätesse võib tuua tõsiseid tagajärgi nii ettevõttele kui selle klientidele. Võrguvaral on kõik vahendid, et teie kõige kallimat vara kaitsta.

Lauskontroll kõlab kahtlaselt ja nuhkimine pole seaduslik, kuid teatud asju peab arvutivõrgu liikluses siiski jälgima. Kuidas saada Internetikasutuse pahelisem pool kontrolli alla?

Lisaks häkkerite eemalehoidmisele aitab korralik võrguturvalahendus kõrvaldada aega ja võrguressurssi kulutavad teod arvutivõrgus, peatab andmelekke ja aitab võrku töökorras hoida.

Tihti on arvutivõrk koormatud, kuna suur osa mahust kulub ajaraiskamisele: võrgumängud, suhtlusvõrgustikud, failide tirimine, mittevajaliku või kahtlase sisuga veebides kolamine – tööandja vahendeid ja aega ei kasutata sihipäraselt.

Olenevalt teie ettevõtte vajadustest ja suurusest pakub Võrguvara teile sobivaid lahendusi.

TrendMicroJuniper NetworksQRadarMicrosoftMazeboltExtreme NetworksObserveITHPECheck PointLastlineSentinelOneBluecat NetworksFireEyeCarbon BlackFortinetPulse SecureTripwireDigiBarcoDarktraceA10DynatraceBrocadeCiscoYubicoIBMAdvaVMwareNetavisGemaltoLookoutAirwatch