Eesti keel English Pусский

Extreme Networks

1996. aastal Californias Santa Claras asutatud Extreme Networks® on börsiettevõte, mis töötab välja, koostab ja paigaldab keerukaid Etherneti lahendusi, mis võrguühenduse ja IP-põhise side valdkonnas suudavad hakkama saada ka kõige tõsisemate väljakutsetega.

Senise tegevusaja jooksul on ettevõte tarninud rohkem kui 15 miljonit Etherneti porti ja seadnud end sisse enam kui 50 riigis. Ettevõtte pakutavad eritarkvaraplatvormid, mis aitavad rakendusi ja teenuseid mõtestatult juhtida, suurendavad võrgu väärtust. Nii saavad suurettevõtted ja teenusepakkujad, kelle jaoks suur jõudlus on äärmiselt oluline, koostoimivat kõne-, video- ja andmesidet toetavaid võrke hõlpsamini turvata. Nutikust aitab suurendada laiendatav, paindlik ja turvaline protokollipõhine sidevõimalus, mis lubab seadmetel üksteisega suhelda.

Pildid / - Extreme

Uuenduslikkuse kultuur 

Extreme Networks® võtab uuenduslikkust äärmiselt tõsiselt. Alates ettevõtte asutamisest 1996. aastal on see olnud firma visioonis üks võtmeelemente. Extreme keskendub uuenduslikkuse kultuuri loomisele, julgustades oma töötajaid tavalahendustest kaugemale vaatama.

Extreme Networks vastutab paljude võrgundustööstuses tehtud uuenduste eest ja otsus konventsionaalsest mõtteviisist kaugemale vaadata oli nende saavutuste osas ülimalt oluline. Üks edu mõõdupuu on seegi, et need uuendused on suurettevõtete IT-juhtide ja teenusepakkujate poolt rõõmuga vastu võetud. Nad usaldavad Extreme Networksi tooteid ja teenuseid, teades kindlalt, et need aitavad neil täita tänaseid eesmärke ja olla valmis ka edaspidisteks väljakutseteks.

Extreme on esimeste seas 

Võib öelda, et Extreme Networks oli esimeste seas, kes:

Ülevaade ja kontroll

Kuna kõne-, video- ja andmeside töötavad tänapäeval aina sagedamini koos, peavad kogu maailma võrgudisainerid leidma vastuse ühele väga olulisele küsimusele – mida on vaja selleks, et võtta kasutusele erinevaid sideteenuseid pakkuv IP-võrk, mis suudaks tõsta väga erinevate seadmete kaudu võrku pöörduvate kasutajate tööviljakust, mahtudes samas eelarve piiridesse ja täites riiklikult kohustuslikke turbenõudeid?

Andes klientide käsutusse mõtestatud ülevaate ja enneolematu kontrolli, aitab Extreme Networks klientidel toime tulla nõuetega, mida nende äri neile esitab – sulandada kokku erinevaid rakendusi, mitmesuguseid kasutajarühmi, paljusid seadmetüüpe ja turbemandaate, pakkudes samas parimat võimalikku kasutuskogemust.

TripwireCheck PointAirwatchObserveITDarktraceFireEyePulse SecureFortinetMazeboltTrendMicroBrocadeDigiQRadarA10Bluecat NetworksAdvaCiscoExtreme NetworksGemaltoDynatraceIBMNetavisLastlineSentinelOneVMwareCarbon BlackBarcoYubicoMicrosoftJuniper NetworksHPE