Eesti keel English Pусский

Dmitri Mahlenkov

Töötan Võrguvaras 1998. aastast saadik. Tulin firmasse väljaõppinud ja päris suure praktilise kogemusega spetsialistina, taskus Tallinna Tehnikaülikooli raadioinseneri diplom.

Ent juba esimesel tööpäeval mõistsin, et pean siin veel palju õppima. Appi tuli sõbralik, professionaalne meeskond. On selline ütlus "Kui tahad, et asjad saaksid hästi tehtud, pead need kõik ise ära tegema". See on mu elupõhimõte, mis nõuab teadmisi ja oskusi paljudel aladel. Õppida tuleb kogu aeg. Võrguvaras on selleks kõik võimalused. Kui sind huvitavad turvasüsteemid, videovalve, satelliit-TV süsteemid ja kõik sellega seonduv, leiame sinu jaoks personaalse lahenduse. Meie meeskonnas on laia profiiliga spetsialistid, kes on valmis üksteist igas olukorras toetama ja aitama. Meie kliendid usaldavad meid, kuna nad teavad, et me ei vea neid alt.

DigiBrocadeDarktraceTrendMicroA10AdvaVMwareCheck PointTripwireSentinelOneBarcoDynatraceGemaltoJuniper NetworksMazeboltIBMCiscoHPECarbon BlackExtreme NetworksPulse SecureNetavisMicrosoftQRadarLastlineYubicoAirwatchBluecat NetworksObserveITFireEyeFortinet