Eesti keel English Pусский

Maailma juhtivamaid visualiseerimislahenduste tootjaid, Barco, on loonud koosolekuid tundmatuseni muutva lahenduse Clickshare.

Tegemist on  koosolekuruumidesse mõeldud visualiseerimislahendusega, mis ühendatakse olemasoleva projektori või ekraanisüsteemiga. Toode koosneb peaseadmest ning üle WiFi seadmega ühenduvatest USB "nuppudest“. 

ClickShare esitlussüsteem

ClickShare võimaldab:

  • Pidada dünaamilisi koosolekuid
  • Vabaneda kaablitest 
  • Esitleda materjale efektselt

Clickshare ühendatakse projektori külge üks kord ja edaspidi kaob igasugune vajadus ühendada esitluse arvuti ja projektori vahele DVI, VGA, HDMI või DisplayPort kaableid. Ei ole vaja muretseda platvormide ja resolutsioonide ühilduvusele, Maci kasutajatel ei ole vaja koosolekule kaasa vedada erinevaid üleminekuid jms. Ainus asi, mis tuleb arvuti külge ühendada, on stiilne, universaalse USB pordiga ühilduv Clickshare button ja seejärel piisab vaid nupuvajutusest, et arvuti pilt ja heli, kuvataks projektoril või monitoril, mis Clicksharega ühendatud on. Seda kõike üle õhu. Seejuures ei vaja arvuti kasutaja arvuti administraatori õigusi.

Seadmega võib ühendada kuni 64 seadet korraga, millest 4 pildid võivad asetseda ekraanil samaaegselt. Võimalik on kasutada ka kahte ekraani korraga, st 4 seadme pilti kahel ekraanil. Igal koosolekust osavõtjal on võimalik lisada oma pilt erkaanile ning nuppu all hoides võtta ka kogu ekraan üle ja näidata seal vaid enda visuaalset materjali ning helisüsteemi olemasolul mängida ka heli. See muudab koosoleku väga dünaamiliseks, huvitavaks, kiireks ja viljakaks. Visuaalsed abid, esitlused, videod, veebilehed ja muu informatsioon muutub justkui inimeste omavahelise dünaamilise vestluse laienduseks. 

 

 Tule küsi ClickShare tasuta testimiseks!

Soovid lähemalt tutvuda lahendusega?

Barco
LookoutCheck PointIBMPulse SecureCarbon BlackExtreme NetworksObserveITQRadarA10AirwatchFortinetSentinelOneJuniper NetworksVMwareDigiFireEyeCiscoDarktraceBluecat NetworksHPEAdvaBarcoBrocadeLastlineNetavisMazeboltYubicoMicrosoftGemaltoDynatraceTrendMicroTripwire