Eesti keel English Pусский

Võrguvara ja Max 123

MAX 123 ja Võrguvara ühendavad ärid ning sünnib suurim eestimaine IT-infraettevõte. Loe lähemalt...

Infovõrgud

Ligipääsuks IT-süsteemidele ja nende toimimiseks on vaja töökindlat infovõrku.

Andmeturve

Info on tänapäevase ettevõtte kõige kallim vara, mille kaitsmata jätmine on liiga suur risk

Virtualiseerimine

Virtualiseerimine aitab saavutada sõltumatuse riistvarast ning kasutada selle täit potentsiaali.

IT haldus

Kas olete kindel, et teie investeeringud IT-süsteemide arendamisse on eesmärgipärased?

Erilahendused

Leiame lahenduse ka siis, kui standardsest teenusest või tootest ei piisa.

Uudis: Võrguvara ja Max 123 alustasid läbirääkimisi kahe ettevõtte ühinemiseks

Võrguvara ja MAX 123 on alustanud läbirääkimisi kahe ettevõtte ühinemiseks 2019. aasta jooksul. Ühinemise järel saab uuest ettevõttest Eesti suurim äriklientidele suunatud IT-taristu lahendusi pakkuv ettevõte, mis baseerub kodumaisel kapitalil.

 

2019. aastal sõlmisid Võrguvara ja Max123 strateegilise partnerluse eesmärgiga liita meie kompetentsid, võimekused ja portfellid, et pakkuda meie klientidele teenuseid ja lahendusi, mida enne ei ole olnud sellisel tasemel ühe usaldusväärse partneri käest saada. Koos oleme valmis toetama kogu teie IT-d alates kasutajast, kasutajaseadmetest ja pilverakendustest kuni võrgu sõlmpunktide, tulemüüride, serverite ja andmemassiivideni.

 

Lähemate kuude jooksul ei muutu Sinu jaoks midagi. Kõik kontaktid nii Võrguvara kui MAX 123 poolel jäävad samaks, kõik teenused ja lahendused jäävad samale tasemele või paranevad. Tegutseme kuni ametliku ühinemiseni samadel aadressidel samade meeskondadega, samade juriidiliste isikutena. Meie fookus on selle protsessi käigus kindlalt klientidel, tõrkeid teeninduses ei teki ja kõik lepingulised suhted jäävad kehtima.

 

Loe lähemalt pressiteatest...

 

 

Võrguvara: meie oskused ja äri

Võrguvara on enam kui 20 aastat disaininud, ehitanud ja toetanud olulisi, töökindlaid ning turvalisi infovõrke. Meil on olnud au olla paljude organisatsioonide ning suuremate ja väiksemate ettevõtete omavahelise turvalise ja kiire suhtluse soodustaja, nende põhitegevuse toetaja.

 

Võrgud ja infoturve on meie põhiäri. Tehniline kompetents ja seda valdav meeskond meie au ja uhkus. Kliendi vajadused ja rahulolu on need, millest alati lähtume lahenduste disainimisel.

 

Kui tunned, et vajad võrgu- või küberturbe alast abi või seadmeid, siis võta meiega ühendust: sales@vorguvara.ee.

Osta maailmaklassi FortiGate tulemüür veel sel aastal tootetoe hinnaga!

Kuni 2019. aasta lõpuni on võimalik soetada Võrguvara, Fortineti kõrgeima taseme ametliku partneri käest väiksema ja keskmise ettevõtte jaoks sobilikke uue generatsiooni tulemüüre FortiGate 30E, 60E ja 100F vaid tootetoe ja turvateenuste hinnaga. Kui sa ei soovi teemasse ...

WiFi seadmed renditeenusena

Kui kontori WiFi-ga tegelemine on tüütu kohustus või Sa lihtsalt ei taha seda raha kohe välja käia, siis on heaks lahenduseks WiFi seadmete rent. See tähendab, et saad juhtmevaba ühenduse oma ruumidesse ilma suuremate investeeringuteta. Võrguvaral on lahendused nii suurtele, kui ...

BarcoExtreme NetworksTrendMicroJuniper NetworksBluecat NetworksLastlineDigiCiscoAdvaCarbon BlackDynatracePulse SecureVMwareNetavisCheck PointYubicoMazeboltDarktraceIBMTripwireFortinetLookoutGemaltoMicrosoftFireEyeBrocadeObserveITAirwatchA10SentinelOneHPEQRadar